Images

Ankara Asfalt İşleri Size Ne Sağlar?

Ankara asfalt işleri, asfalt yol yapımında son derece büyük bir öneme sahiptir. Bu kapsamda siz de Ankara asfalt işlerinin sağladığı avantajlardan en iyi şekilde yararlanarak; mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Şimdi gelin, Ankara asfalt işleri ile ilgili tüm merak edilenleri inceleyelim. 

Ankara Asfalt İşleri Avantajları;

  • Ankara asfalt işlerinin avantajları aşağıdaki gibidir. 
  • Asfalt uygun maliyetlidir

Asfalt , düşük başlangıç maliyetleri olan süren bir uzun bir süre ve nedeniyle geri dönüştürme; diğer kaldırımlar daha kalıntı değeri vardır. Geri dönüştürülen asfalt, büyük miktarda bitüm içerir, yeniden ısıtılabilmekte ve yeniden kullanımı kolaydır. Bu nedenle, asfaltın en pahalı bileşeni bitüm olduğundan, geri kazanılan asfalt değerli bir hammaddedir.

 Bu nedenlerden dolayı, geri kazanılan asfaltın yeniden kullanımı; özellikle geri kazanılan eski asfaltın nakliye mesafeleri makul ölçüde kısaysa; önemli ölçüde tasarruf sağlar. asfaltın yeniden kullanımı malzeme ve lojistik maliyetlerinde önemli tasarruflar sağlar. Agreganın yeniden kullanılması, özellikle ithal etmesi gereken ülkelerde tasarruf sağlar. Asfaltın yeniden kullanılması; nakliye ihtiyacını ve maliyetini azaltırken aynı zamanda CO2 emisyonlarını da önemli ölçüde azaltır. 

Asfalt güvenlidir

Yeni asfalt teknolojisi, yüzey suyunun hızlı bir şekilde dağılmasını ve drenajını sağlayarak su spreyini azaltır; ve böylece ıslak koşullarda sürücünün görünürlüğünü iyileştirir. Gözenekli malzemeler, yüzey suyunu dağıtarak ve ayrıca yol işaretlerinin görünürlüğünü azaltarak sprey körlemesini önemli ölçüde azaltır.

Asfalt karışımlarının çeşitliliği, tüm yol kullanıcıları için güvenliği en üst düzeye çıkararak her tür yol ve hava koşulu için doğru çözümün belirleyicilerini sunar. Her ne kadar asfalttan söz edilse de, her biri belirli uygulamalar için özel olarak hazırlanan niteliklere sahip çok çeşitli tipler ve karışımlar mevcuttur. Örneğin, şiddetli yağmurun yüzeyi hızlı bir şekilde yıkaması için uygun asfalt karışımları vardır. Ayrıca sert frenlemeye duyarlı alanlar için yüksek kayma direncine sahip asfalt yüzey dokusu için tasarlanabilen karışımlardır.

Asfalt Yol ile Mükemmel Deneyim

Siz de Ankara asfaltın sağladığı avantajlardan en iyi şekilde yararlanmak için hemen harekete geçin ve bizimle iletişim kurun. Hadi, firmamız size en kaliteli hizmetleri vermek için bekliyor.