Images

Ankara Asfalt

Ankara asfalt ile asfalt yolların sağladığı avantajlardan en iyi şekilde yarar sağlamak sizin elinizde. Bu kapsamda en kaliteli bir profesyonel hizmetlerden yarar sağlamak için; Ankara asfalt yolun sağladığı avantajları da elde edebilirsiniz.

Ankara Asfalt Size Ne Sağlar?

Ankara’da asfaltın size sağladığı pek çok avantaj vardır. Bcunlar genel olarak aşağıdaki gibidir.

Trafik kesintilerini azaltan kolay bakım

Asfalt yolların özellikleri, kolayca açılıp hemen restore edilmesini sağlar. Bu, boşlukların görünümünü azaltma ve yapının ömrünü uzatma; araçlar için düzgün, güvenli ve uygun şekilde bakımı yapılan bir yüzey sağlama; için genel yol bakımı için çok önemlidir.

Ancak asfalt yolların yapımı kolaydır ve asfaltın bir; “kür” süresine ihtiyacı olmadığından , sürücüler son silindir inşaat alanından çıkar çıkmaz yolları kullanabilirler. Bu, halk için daha güvenli yollarda daha az gecikme anlamına gelir. Hız ve erişim kolaylığı, aynı zamanda; tıkanıklık ve sürücü hayal kırıklığını en aza indirmede çok önemli olan; su, gaz ve elektrik gibi; kamu hizmetleri için tesisat ve kablo tesisatının kurulmasını veya değiştirilmesini sağlamak için de önemlidir.

Renkli asfalt ile daha net şerit işaretleme

Asfaltta son zamanlardaki bir diğer gelişme de renkli yüzey dokularının geliştirilmesi olmuştur. Sürücülerin otobüs şeritleri, duraklar veya bisiklet şeritleri gibi özel kullanımlar için ayrılan şeritleri tanımlamasını kolaylaştırmak için giderek artan bir şekildede bir güvenlik mekanizması olarak kullanılmaktadırlar.

Renkli asfalt, gizli geçitler veya keskin virajlar gibi tehlikeli alanlarda ve ayrıca okul dışı gibi özel güvenlik önlemleri gerektiren alanlarda sürücünün dikkatini çekmek için de kullanılmakta.

Tamamen geri dönüştürülebilir

Asfalt %100 geri dönüştürülebilmekte. Taze malzemelerle parçalanmakta ve yeniden hazırlanır, para tasarrufu sağlar ve yenilenemeyen malzemeleri korumakta. Geri dönüşüm aynı zamanda bakir dereceli çakıl kullanımını azaltır; depolama alanını korur ve nakliyeden tasarruf sağlar.

Çok yönlü ve esnek

Asfalt yüzey özel olarak üretilebilir, uygun şekilde formüle edilebilir ve belirli bir yolun trafik yüküne ve hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanabilir.

Detaylı bir şekilde bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.